Hostel mPark / Noclegi – kwatery pracownicze Chorzów

Noclegi Chorzów – informacje ogólne

Hostel mPark Chorzów wchodzi w skład Grupy mPark Noclegi Śląsk. Oferujemy naszym Gościom tanie noclegi Chorzów i noclegi pracownicze Chorzów.

 

Noclegi Chorzów – lokalizacja

Po pierwsze i najważniejsze – obiekt znajduje się w dogodnej lokalizacji. Dzięki temu możemy zaproponować noclegi blisko wesołego miasteczka i w pobliżu Parku Śląskiego. Co najważniejsze, do tych atrakcji można dotrzeć w 5 minut. Kolejnym ciekawym miejscem znajdującym się równie blisko hostelu w Chorzowie jest Planetarium Śląskie. Z naszych noclegów w Chorzowie równie często korzystają Goście odwiedzający Śląski Ogród Zoologiczny. Warto również wymienić Stadion Śląski znajdujący się blisko naszych noclegów, a dla osób, które korzystają z noclegów pracowniczych znaczenie będzie miało to, że mieścimy się obok Alstomu i minutę drogi od przystanku tramwajowego oraz autobusowy. Dodatkowo obiekt jest doskonale skomunikowane z innymi częściami aglomeracji śląskiej i dotarcie do dowolnego jej punktu zajmuje niewiele czasu. W szczególności nasze usługi noclegi są często wybierane jako noclegi dla Katowic, Świętochłowic, Bytomia i Zabrza. Oferujemy znacznie niższe ceny noclegów i znacznie mniejsze odległości do centrum niż inne obiekty.

 

Tanie noclegi - turystyczne - dla pracowników - indywidualne - grupowe - hostele Chorzów

Hostel mPark – noclegi Chorzów – budynek

 

Pokoje i zaplecze socjalne

Naszym Gościom oferujemy noclegi pracownicze Chorzów, noclegi turystyczne – indywidualne i grupowe. Obsługujemy pobyty dla pracowników firm budowlanych, remontowych oraz pracowników sezonowych, gdzie istotne jest połączenie niskich kosztów noclegu i wysokiej jakości usług. Oddajemy do dyspozycji pokoje jedno i wieloosobowe, a w każdym z nich znajdują sie:

 • wygodne łóżka,
 • szafy i szafki osobiste,
 • lodówka,
 • odbiornik TV z dostępem do cyfrowych kanałów telewizyjnych.

Pokoje są utrzymane w nienagannym stanie technicznym, estetycznym i sanitarnym – wszelkie prace wykonywane są przez wysoko wykwalifikowany personel. Do użytku Gości oddajemy ciągi sanitarne, utrzymywane w najwyższych standardach czystości. O wszystkie łazienki dbamy, są one pachnące i lśniące. Każdy Gość ma dostęp do doskonale wyposażonej kuchni, w której znajdują się blaty robocze, lodówka, kuchenka, kuchenka mikrofalowa, stoły i krzesła. Jak widać przygotowanie posiłku we własnym zakresie i zjedzenie na miejscu nie stanowi żadnego problemu.

tanie hostele i noclegi Chorzów

Hostel mPark – noclegi Chorzów- kuchnia

Dodatkowe udogodnienia

Dla Gości dostępny jest bezpłatny parking przy obiekcie, a na terenie obiektu można do woli korzystać z bezpłatnego połączenia z internetem (WiFi).

 

Pokoje LUX i LUX z prywatną sauną

Dla wymagających Gości oddajemy do dyspozycji pokoje LUX i pokoje LUX z prywatną sauną. Pokoje te wykończyliśmy w wyższym standardzie, wyposażyliśmy w duże, dwuosobowe łóżko, a w przypadku pokoju LUX z prywatą sauną – również w dwuosobową saunę, z której można korzystać w dowolnym momencie, przez dowolnie długi czas. Sauna infrared (sauna IR) to sauna na wszystkim doskonale znaną podczerwień. Kabina sauny wykonana jest z naturalnego drewna, czyli tak jak w saunie tradycyjnej. Jednak sauna IR wytwarza promienie podczerwone, a one zamieniają się w energię cieplną i stąd wynika ich działanie lecznicze. Promienie podczerwone wnikają w ciało na głębokość około 3-4 cm. Dzięki temu bardzo szybko, niezwykle skutecznie i bezpośrednio oddziałują na cały organizm.
Dodatkowo w pokoju LUX z prywatną sauną znajdują się:

 • podwójne łóżko
 • TV
 • lodówka do chłodzenia napojów
 • komplet szkła do wina lub szampana
 • zestaw do parzenia kawy lub herbaty,
 • ręczniki,
 • woda mineralna.

Atrakcje Chorzów

 • Park Śląski w Chorzowie – jeden z największych w Europie, zajmujący powierzchnię 620 ha zielony park, nazywany również bywa zielonymi płucami Śląska. Pełen ścieżek dla pieszych i rowerzystów. Ponad to wypełniony atrakcjami dla zwiedzających oraz licznymi ogródkami różanymi i bogactwem unikalnego drzewostanu wyróżniającego się niespotykanym kształtem liści, unikalnymi kwiatami i owocami czy też niecodziennym pokrojem koron.
 • Śląski Ogród Zoologiczny – zlokalizowany na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie na obszarze o powierzchni 47,5 ha. Jest to trzeci pod względem powierzchni ogród zoologiczny w Polsce, wpisany do Europejskiego Stowarzyszenia Ogrodów Zoologicznych.  Ogród co roku odwiedza około 380.000 zwiedzających. Z ostatnich danych wynika, że w ogrodzie znajduje się 2681 zwierząt reprezentujących łącznie 312 gatunków. Na zwiedzanie ogrodu warto zaplanować cały dzień, gdyż jest to bez wątpienia jedna z największych atrakcji Chorzowa.
 • Kolej Linowa “Elka” – działająca na terenie Parku Śląskiego całoroczna kolejka linowa.  Funkcjonująca obecnie linia Wesołe Miasteczko – Stadion Śląski ma długość 2183,52 m, jej podpory mają od 17 do 21 metrów., a prędkość eksploatacyjna wynosi do 4 m/s,. Przejazd tego odcinka zajmuje poniżej 10 minut.
 • Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko to atrakcja numer 1 na Śląsku i zarazem największy tematyczny park rozrywki w Polsce, które od blisko 60 lat zapewnia doskonałą zabawę gościom w każdym wieku. W efekcie na 26 ha, w pięknym otoczeniu zieleni i w sąsiedztwie klimatycznego jeziora, zlokalizowanych jest ponad 40 atrakcji, w tym dziecięcych, familijnych oraz ekstremalnych.
 • Planetarium w Chorzowie – największe i najstarsze planetarium i obserwatorium astronomiczne w Polsce. Zostało założone 4 grudnia 1955 roku w ówczesnym Wojewódzkim Parku Kultury i Wypoczynku położonym w Chorzowie.
 • Stadion Śląski w Chorzowie – wielofunkcyjny stadion sportowy, położony na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie. Operatorem obiektu jest Stadion Śląski Sp. z o.o. Od sierpnia 2020 r. Narodowy Stadion Lekkoatletyczny.

Noclegi Chorzów – cennik

 • Pobyt indywidualny – minimum 2 osoby w pokoju, 1 -2 doby pobytu –  65 zł / os. / doba
 • Pobyt indywidualny – minimum 2 osoby w pokoju, 3 doby pobytu i więcej – 55 zł / os. / doba
 • Dla firm – minimum 3 osoby w pokoju – 40 zł / os. / doba
 • Pokój typu LUX – 160,00 zł / pokój dla maksymalnie dwóch osób
 • Pokój typu LUX z prywatną sauną- 200,00 zł / pokój dla maksymalnie dwóch osób

Ceny wynajmu mieszkań

 • 3000 / miesiąc mieszkanie jedna – dwie osoba (dostępne tylko w Mysłowicach)
 • 3500 / miesiąc mieszkanie trzy osoby (dostępne tylko w Mysłowicach)

Szanowni Państwo,
z uwagi na wiele czynników związanych z licznymi niedojazdami i częstą niemożliwością telefonicznego potwierdzenia rezerwacji, hostele mPark wprowadzają instytucję rezerwacji przedpłaconej jako jedynej formy rezerwacji, która ją BEZWARUNKOWO GWARANTUJE. Przepraszamy za wynikłe z tego tytułu utrudnienia i liczymy na zrozumienie. Wszelkich informacji udzieli nasza infolinia pod numerem telefonu +48 32 445 71 00.

Koszt upomnienia / wezwania do zapłaty 70,00 zł brutto.

Koszt odwołania rezerwacji – również poprzez nie pojawienie się w obiekcie – to cena za pierwszą dobę dla odwołanej rezerwacji.

Cennik ważny od 1.10.2022 r.

 

Hostel Chorzów mapa dojazdu

Hostel Chorzów – mapa dojazdu

 

Obiekt mPark Hostel Chorzów znajduje się w katalogu Śląskich Obiektów Noclegowych