Hostel mPark / Noclegi Mysłowice

Noclegi Mysłowice w cenie już od 40 zł za dobę w ofercie Grupy mPark! Nasz hostel Mysłowice oferuje szerokie spektrum opcji zakwaterowania pracowniczego lub prywatnego. Dlatego cena kwaterunku w mPark hostel Mysłowice związana jest bezpośrednio ze standardem noclegu i długością pobytu. Więc pamiętaj – u nas zawsze dokładnie wiesz ile i za co płacisz! Po pierwsze: przestronne, czyste pokoje z wygodnymi, dużymi łóżkami, a każdym pokoju: szafa i szafka osobista, lodówka, stolik, krzesła, TV 32″ lub większy, darmowy dostęp do internetu poprzez sieć bezprzewodową. Po drugie: bezpłatny parking, dostęp do zadbanych i lśniących ciągów sanitarnych, ogólnodostępna i dobrze wyposażona kuchnia: blaty robocze, kuchenka gazowa, kuchenka mikrofalowa, lodówka, stoły i krzesła. Ogromne znaczenie ma też doskonała lokalizacja gwarantująca szybki dojazd do głównych punktów całego Śląska. Noclegi Mysłowice są różne, my gwarantujemy współpracę z najlepszymi!

noclegi pracownicze hostel Mysłowice

 

Hostel Mysłowice – cennik

Nasz cennik:

  • Pobyt indywidualny – minimum 2 osoby w pokoju, 1 -2 doby pobytu –  65 zł / os. / doba
  • Pobyt indywidualny – minimum 2 osoby w pokoju, 3 doby pobytu i więcej – 55 zł / os. / doba
  • Dla firm – minimum 3 osoby w pokoju – 40 zł / os. / doba
  • Pokój typu LUX – 160,00 zł / pokój dla maksymalnie dwóch osób
  • Pokój typu LUX z prywatną sauną- 200,00 zł / pokój dla maksymalnie dwóch osób

Ceny wynajmu mieszkań

  • 3000 / miesiąc mieszkanie jedna – dwie osoba (dostępne tylko w Mysłowicach)
  • 3500 / miesiąc mieszkanie trzy osoby (dostępne tylko w Mysłowicach)

Szanowni Państwo,
z uwagi na wiele czynników związanych z licznymi niedojazdami i częstą niemożliwością telefonicznego potwierdzenia rezerwacji, hostele mPark wprowadzają instytucję rezerwacji przedpłaconej jako jedynej formy rezerwacji, która ją BEZWARUNKOWO GWARANTUJE. Przepraszamy za wynikłe z tego tytułu utrudnienia i liczymy na zrozumienie. Wszelkich informacji udzieli nasza infolinia pod numerem telefonu +48 32 445 71 00.

Koszt upomnienia / wezwania do zapłaty 70,00 zł brutto.

Koszt odwołania rezerwacji – również poprzez nie pojawienie się w obiekcie – to cena za pierwszą dobę dla odwołanej rezerwacji.

Cennik ważny od 1.10.2022 r.

Mysłowice

Mysłowice – miasto na prawach powiatu położone w południowej Polsce, na ziemiach historycznego Górnego  Śląska, w ziemi pszczyńskiej (woj. śląskie). Według ostatnich danych miasto miało ponad 74 000 mieszkańców. Mysłowice graniczą od zachodu z Katowicami, od północy z Sosnowcem, od wschodu z Jaworznem, a od południa z Imielinem oraz Lędzinami. W Mysłowicach powstała grupa Myslovitz kultywująca tradycję amerykańskich wykonawców rockowych lat 70. XX wieku, którzy nadawali zespołom nazwy swoich miast rodzinnych, jak np. Chicago czy Boston.

Noclegi Mysłowice – ciekawostka

W 1846 roku, u zbiegu Czarnej i Białej Przemszy przy Mysłowicach  stykały się granice trzech zaborców Polski. Były to Austro-Węgry, Rosja i Prusy. Same Mysłowice położone były wówczas w Prusach. Poniżej zbiegu rzek za Białą Przemszą rozciągały się tereny zaboru austriackiego. Po drugiej stronie Czarnej Przemszy znajdowało się Królestwo Polskie pod panowaniem Rosji. Styk dawnych granic w Mysłowicach nosi nazwę Trójkąta Trzech Cesarzy – od trzech zaborczych cesarstw.

Atrakcja turystyczna

Dodatkową atrakcją dla każdego odwiedzającego może być Centralne Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach – to największa tego typu instytucja w Polsce. Powstała tu całkiem imponująca kolekcja strażackiego sprzętu, który bez wątpienia warto zobaczyć będąc w Mysłowicach.

mapa hostel Mysłowice

noclegi Mysłowice – mapa dojazdu

Noclegi Mysłowice

Oprócz noclegów w Mysłowicach, oferujemy też zakwaterowanie pracownicze w innych miastach Śląska. W związku z tym zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: