Hostel mPark / Noclegi Mysłowice

Noclegi Mysłowice w cenie już od 45 zł za dobę w ofercie Grupy mPark! Nasz hostel Mysłowice oferuje szerokie spektrum opcji zakwaterowania pracowniczego lub prywatnego. Dlatego cena kwaterunku w mPark hostel Mysłowice związana jest bezpośrednio ze standardem noclegu i długością pobytu. Więc pamiętaj – u nas zawsze dokładnie wiesz ile i za co płacisz! Po pierwsze: przestronne, czyste pokoje z wygodnymi, dużymi łóżkami, a każdym pokoju: szafa i szafka osobista, lodówka, stolik, krzesła, TV 32″ lub większy, darmowy dostęp do internetu poprzez sieć bezprzewodową. Po drugie: bezpłatny parking, dostęp do zadbanych i lśniących ciągów sanitarnych, ogólnodostępna i dobrze wyposażona kuchnia: blaty robocze, kuchenka gazowa, kuchenka mikrofalowa, lodówka, stoły i krzesła. Ogromne znaczenie ma też doskonała lokalizacja gwarantująca szybki dojazd do głównych punktów całego Śląska. Noclegi Mysłowice są różne, my gwarantujemy współpracę z najlepszymi!

noclegi pracownicze hostel Mysłowice

 

Mysłowice

Mysłowice – miasto na prawach powiatu położone w południowej Polsce, na ziemiach historycznego Górnego  Śląska, w ziemi pszczyńskiej (woj. śląskie). Według ostatnich danych miasto miało ponad 74 000 mieszkańców. Mysłowice graniczą od zachodu z Katowicami, od północy z Sosnowcem, od wschodu z Jaworznem, a od południa z Imielinem oraz Lędzinami. W Mysłowicach powstała grupa Myslovitz kultywująca tradycję amerykańskich wykonawców rockowych lat 70. XX wieku, którzy nadawali zespołom nazwy swoich miast rodzinnych, jak np. Chicago czy Boston.

Noclegi Mysłowice – ciekawostka

W 1846 roku, u zbiegu Czarnej i Białej Przemszy przy Mysłowicach  stykały się granice trzech zaborców Polski. Były to Austro-Węgry, Rosja i Prusy. Same Mysłowice położone były wówczas w Prusach. Poniżej zbiegu rzek za Białą Przemszą rozciągały się tereny zaboru austriackiego. Po drugiej stronie Czarnej Przemszy znajdowało się Królestwo Polskie pod panowaniem Rosji. Styk dawnych granic w Mysłowicach nosi nazwę Trójkąta Trzech Cesarzy – od trzech zaborczych cesarstw.

Atrakcja turystyczna

Dodatkową atrakcją dla każdego odwiedzającego może być Centralne Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach – to największa tego typu instytucja w Polsce. Powstała tu całkiem imponująca kolekcja strażackiego sprzętu, który bez wątpienia warto zobaczyć będąc w Mysłowicach.

mapa hostel Mysłowice

noclegi Mysłowice – mapa dojazdu

Noclegi Mysłowice

Oprócz noclegów w Mysłowicach, oferujemy też zakwaterowanie pracownicze w innych miastach Śląska. W związku z tym zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: