Hostel mPark / Noclegi Jaworzno

Noclegi Jaworzno już od 40 zł za dobę w popularnych obiektach grupy mPark! Poszukujesz noclegu w Jaworznie? Naszą ofertę kierujemy właśnie do Ciebie, bo tylko u nas znajdziesz naprawdę tanie noclegi! Od lat zapewniamy tanie noclegi w Jaworznie dla firm i osób prywatnych obsługując największe firmy realizujące zlecenia w tej części Śląska. Jednak nie tylko cena stanowi o atrakcyjności naszych noclegów i kwater pracowniczych. Przede wszystkim dbamy o naszych Gości i o miejsce, w którym będziemy ich gościć. Dlatego regularnie sprzątamy, zmywamy i dezynfekujemy wszystkie pomieszczenia wspólne i ciągi komunikacyjne, a tam gdzie jest to wymagane, przeprowadzamy ozonowanie.

Hostel Jaworzno – pomieszczenia

Noclegi Jaworzno - pokój

Noclegi Jaworzno – pokój hostel mPark Jaworzno

Pokoje gościnne utrzymujemy w nienagannym stanie technicznym, codziennie je sprzątamy, a pomiędzy wynajmami zachowujemy przerwę karencyjną w trosce o bezpieczeństwo naszych Gości w związku z pandemią COVID-19. Z tego samego powodu Pokoje są jasne i przestronne, dobrze wyposażone (TV 32″ LCD, lodówka, szafy, szafki) oraz funkcjonalnie ustawione. Dbamy o komfort, dobre samopoczucie i wygodę naszych Gości. Dlatego oddajemy nocującym do dyspozycji parkingi zlokalizowane bezpośrednio przy obiekcie. Zapewniamy również bezprzewodowy dostęp do internetu poprzez sieć WiFi na terenie obiektu. Udostępniamy również do użytku dobrze wyposażoną kuchnię (lodówka, kuchenka, kuchenka mikrofalowa, zlewozmywak) oraz jadalnię.

Nocleg Jaworzno – lokalizacja

Goście wybierają często nocleg Jaworzno w naszych obiektach ze względu na dogodną lokalizację, zapewniającą bezproblemową komunikację z najważniejszymi obiektami przemysłowymi w okolicy, zwłaszcza Elektrownia Jaworzno, znajdująca się bezpośrednim sąsiedztwie obiektu. Zlokalizowana jest ona bowiem w zachodniej części Jaworzna w pobliżu granicy z Mysłowicami na południowy – zachód od E 11.

 

Noclegi Jaworzno - elektrownia Jaworzno

Noclegi Jaworzno – elektrownia Jaworzno III

Dodatkowo niedaleko hostelu Jaworzno znajduje się węzeł komunikacyjny będący skrzyżowaniem drogi ekspresowej S1 z autostradą A4. Dzięki temu poruszanie się po terenie Śląska z bazy wypadowej w hostelu mPark Jaworzno  jest niezwykle uproszczone.

Noclegi Jaworzno – zapraszamy do kontaktu

Recepcja czynna 24/7 – telefon kontaktowy +48 730 99 99 55 lub +48 32 445 71 00 – nasi pracownicy służą pomocą naszym Gościom.

Noclegi Jaworzno – alternatywy

Uwadze poszukującym noclegów Śląsk polecamy również pozostałe obiekty grupy mPark w innych miejscowościach aglomeracji śląskiej:

Mamy nadzieję, że zawsze uda nam się podpowiedzieć dobre rozwiązanie, które zapewni odpowiedni odpoczynek oraz spokojny i komfortowy sen naszym Gościom.

Noclegi Jaworzno – jak do nas dojechać?

Poniżej prezentujemy mapkę dojazdu, mamy nadzieję, że się przyda podczas podróży do hostelu mPark Jaworzno. Zapraszamy i do zobaczenia!

Noclegi Jaworzno - mapa dojazdu

Noclegi Jaworzno – mapa dojazdu