Noclegi Mysłowice w cenie już od 37 zł za dobę w ofercie Grupy mPark! Nasz hostel Mysłowice oferuje szerokie spektrum opcji zakwaterowania pracowniczego lub prywatnego. Dlatego cena kwaterunku w mPark hostel Mysłowice związana jest bezpośrednio ze standardem noclegu i długością pobytu. Więc pamiętaj – u nas zawsze dokładnie wiesz ile i za co płacisz! Po pierwsze: przestronne, czyste pokoje z wygodnymi, dużymi łóżkami, a każdym pokoju: szafa i szafka osobista, lodówka, stolik, krzesła, TV 32″ lub większy, darmowy dostęp do internetu poprzez sieć bezprzewodową. Po drugie: bezpłatny parking, dostęp do zadbanych i lśniących ciągów sanitarnych, ogólnodostępna i dobrze wyposażona kuchnia: blaty robocze, kuchenka gazowa, kuchenka mikrofalowa, lodówka, stoły i krzesła. Ogromne znaczenie ma też doskonała lokalizacja gwarantująca szybki dojazd do głównych punktów całego Śląska. Noclegi Mysłowice są różne, my gwarantujemy współpracę z najlepszymi!

"<yoastmark

 

Hostel Mysłowice – cennik

Pokoje TYP STANDARD

 • 1 osoba, pokój 1 osobowy –  89 zł / os / doba
 • Pobyt 1-7 dni – 55,00 zł / os / doba – pokój 2-3 osobowy
 • Pobyt powyżej 7 dni – pakiet – 45,00 zł / osoba / doba* – pokój 2-3 osobowy
 • Pobyt pakiet 30 dni – 1110,00 zł – 37,00 zł / osoba / doba* – w pokojach 2-3 osobowych
  * przy płatności z góry za cały pobyt

Pokoje TYP LUX (tylko w wybranych obiektach)

 • Pokój 1 osobowy LUX – 129,00 zł / pokój
 • Pokój 2 osobowy LUX – 149,00 zł / pokój
 • Pokój 3 osobowy LUX – 169,00 zł / pokój
 • Pokój LUX z prywatną sauną – 199 zł / pokój

Ceny wynajmu mieszkań

 • 2000 zł / miesiąc mieszkanie jedna – dwie osoba (dostępne tylko w Mysłowicach)
 • 2500 zł / miesiąc mieszkanie trzy osoby (dostępne tylko w Mysłowicach)

UWAGA!
* oferty pakietowe z gwarancją najniższej ceny są płatnymi z góry promocyjnymi ofertami bezzwrotnymi. 

Koszt upomnienia / wezwania do zapłaty 70,00 zł brutto.

Koszt odwołania rezerwacji – również poprzez nie pojawienie się w obiekcie – to cena za pierwszą dobę dla odwołanej rezerwacji.

Cennik ważny od 1.06.2022 r.

Mysłowice

Mysłowice – miasto na prawach powiatu położone w południowej Polsce, na ziemiach historycznego Górnego  Śląska, w ziemi pszczyńskiej (woj. śląskie). Według ostatnich danych miasto miało ponad 74 000 mieszkańców. Mysłowice graniczą od zachodu z Katowicami, od północy z Sosnowcem, od wschodu z Jaworznem, a od południa z Imielinem oraz Lędzinami. W Mysłowicach powstała grupa Myslovitz kultywująca tradycję amerykańskich wykonawców rockowych lat 70. XX wieku, którzy nadawali zespołom nazwy swoich miast rodzinnych, jak np. Chicago czy Boston.

Noclegi Mysłowice – ciekawostka

W 1846 roku, u zbiegu Czarnej i Białej Przemszy przy Mysłowicach  stykały się granice trzech zaborców Polski. Były to Austro-Węgry, Rosja i Prusy. Same Mysłowice położone były wówczas w Prusach. Poniżej zbiegu rzek za Białą Przemszą rozciągały się tereny zaboru austriackiego. Po drugiej stronie Czarnej Przemszy znajdowało się Królestwo Polskie pod panowaniem Rosji. Styk dawnych granic w Mysłowicach nosi nazwę Trójkąta Trzech Cesarzy – od trzech zaborczych cesarstw.

Atrakcja turystyczna

Dodatkową atrakcją dla każdego odwiedzającego może być Centralne Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach – to największa tego typu instytucja w Polsce. Powstała tu całkiem imponująca kolekcja strażackiego sprzętu, który bez wątpienia warto zobaczyć będąc w Mysłowicach.

noclegi Mysłowice - mapa dojazdu

noclegi Mysłowice – mapa dojazdu

Noclegi Mysłowice

Oprócz noclegów w Mysłowicach, oferujemy też zakwaterowanie pracownicze w innych miastach Śląska. W związku z tym zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: