Hostel mPark / Noclegi Zabrze

Noclegi Zabrze w niskiej cenie!

Jeżeli  przedmiotem Twojego zainteresowania są tanie noclegi Zabrze, to trafiłeś we właściwe miejsce. Dlatego, że stale rozbudowująca swoje zaplecze noclegowe grupa mPark Noclegi Śląsk zaprasza Cię w gościnę do Zabrza. Jednak to właśnie u nas znajdziesz przyzwoite noclegi w niskich cenach. I to już od 40 zł za dobę. Grupa mPark Noclegi od wielu lat zajmuje się prowadzeniem hoteli, hosteli i różnego rodzaju obiektów noclegowych na terenie Śląska (noclegi Katowice, noclegi Chorzów, noclegi Mysłowice) i nie tylko. Dlatego wiemy jak ważny jest wypoczynek i  dokładamy wszelkich starań by zapewnić naszym Gościom jak najniższe ceny przy zachowaniu możliwie wysokiego standardu pobytu. Komfortowy wypoczynek i spokojny sen dla naszych Gości to główne cele, jakie stawiamy sobie w codziennej pracy. Dzięki temu nasze obiekty cieszą się sporym zainteresowaniem wśród pracowników i turystów odwiedzających Śląsk.

Noclegi Zabrze

Noclegi Zabrze – hostel mPark Zabrze

Noclegi Zabrze – trochę historii

Nazwa Zadbrze oznacza wprost osadę położoną za debrami czyli (z gwary języka słowiańskiego) urwistymi, zarosłymi wzgórzami, wśród których płynie potok. Jednak poprzez uproszczenie językowe wyeliminowana z nazwy została litera D,  co z kolei spowodowało błędne skojarzenia Zabrza z Zaborzem – niegdyś silnie zalesioną dzielnicą miasta.

Zabrze - huta

Zabrze – huta – Autor Andrzej Otrębski – Praca własna, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=26831109

Noclegi Zabrze – ceny noclegów

  • Pobyt indywidualny – minimum 2 osoby w pokoju, 1 -2 doby pobytu –  65 zł / os. / doba
  • Pobyt indywidualny – minimum 2 osoby w pokoju, 3 doby pobytu i więcej – 55 zł / os. / doba
  • Dla firm – minimum 3 osoby w pokoju – 40 zł / os. / doba
  • Pokój typu LUX – 160,00 zł / pokój dla maksymalnie dwóch osób
  • Pokój typu LUX z prywatną sauną- 200,00 zł / pokój dla maksymalnie dwóch osób

Ceny wynajmu mieszkań

  • 3000 / miesiąc mieszkanie jedna – dwie osoba (dostępne tylko w Mysłowicach)
  • 3500 / miesiąc mieszkanie trzy osoby (dostępne tylko w Mysłowicach)

Szanowni Państwo,
z uwagi na wiele czynników związanych z licznymi niedojazdami i częstą niemożliwością telefonicznego potwierdzenia rezerwacji, hostele mPark wprowadzają instytucję rezerwacji przedpłaconej jako jedynej formy rezerwacji, która ją BEZWARUNKOWO GWARANTUJE. Przepraszamy za wynikłe z tego tytułu utrudnienia i liczymy na zrozumienie. Wszelkich informacji udzieli nasza infolinia pod numerem telefonu +48 32 445 71 00.

Koszt upomnienia / wezwania do zapłaty 70,00 zł brutto.

Koszt odwołania rezerwacji – również poprzez nie pojawienie się w obiekcie – to cena za pierwszą dobę dla odwołanej rezerwacji.

Cennik ważny od 1.10.2022 r.

Noclegi Zabrze – kontakt

Nasza recepcja czynna jest 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu – telefon kontaktowy +48 730 99 99 55 lub +48 32 445 71 00 – udzielimy wszystkich potrzebnych informacji