Noclegi Zabrze w niskiej cenie!

Jeżeli  przedmiotem Twojego zainteresowania są tanie noclegi Zabrze, to trafiłeś we właściwe miejsce. Dlatego, że stale rozbudowująca swoje zaplecze noclegowe grupa mPark Noclegi Śląsk zaprasza Cię w gościnę do Zabrza. Jednak to właśnie u nas znajdziesz przyzwoite noclegi w niskich cenach. I to już od 37 zł za dobę w pakiecie na 30 dni. A to tylko 1110 zł miesięcznie bez dodatkowych opłat. Grupa mPark Noclegi od wielu lat zajmuje się prowadzeniem hoteli, hosteli i różnego rodzaju obiektów noclegowych na terenie Śląska (noclegi Katowice, noclegi Chorzów, noclegi Mysłowice) i nie tylko. Dlatego wiemy jak ważny jest wypoczynek i  dokładamy wszelkich starań by zapewnić naszym Gościom jak najniższe ceny przy zachowaniu możliwie wysokiego standardu pobytu. Komfortowy wypoczynek i spokojny sen dla naszych Gości to główne cele, jakie stawiamy sobie w codziennej pracy. Dzięki temu nasze obiekty cieszą się sporym zainteresowaniem wśród pracowników i turystów odwiedzających Śląsk.

Noclegi Zabrze

Noclegi Zabrze – hostel mPark Zabrze

Noclegi Zabrze – trochę historii

Nazwa Zadbrze oznacza wprost osadę położoną za debrami czyli (z gwary języka słowiańskiego) urwistymi, zarosłymi wzgórzami, wśród których płynie potok. Jednak poprzez uproszczenie językowe wyeliminowana z nazwy została litera D,  co z kolei spowodowało błędne skojarzenia Zabrza z Zaborzem – niegdyś silnie zalesioną dzielnicą miasta.

Zabrze - huta

Zabrze – huta – Autor Andrzej Otrębski – Praca własna, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=26831109

Noclegi Zabrze – ceny noclegów

Nasz cennik:

Pokoje TYP STANDARD

 • 1 osoba, pokój 1 osobowy –  89 zł / os / doba
 • Pobyt 1-7 dni – 55,00 zł / os / doba – pokój 2-3 osobowy
 • Pobyt powyżej 7 dni – pakiet – 45,00 zł / osoba / doba* – pokój 2-3 osobowy
 • Pobyt pakiet 30 dni – 1110,00 zł – 37,00 zł / osoba / doba* – w pokojach 2-3 osobowych
  * przy płatności z góry za cały pobyt

Pokoje TYP LUX (tylko w wybranych obiektach)

 • Pokój 1 osobowy LUX – 129,00 zł / pokój
 • Pokój 2 osobowy LUX – 149,00 zł / pokój
 • Pokój 3 osobowy LUX – 169,00 zł / pokój
 • Pokój LUX z prywatną sauną – 199 zł / pokój

Ceny wynajmu mieszkań

 • 2000 zł / miesiąc mieszkanie jedna – dwie osoba (dostępne tylko w Mysłowicach)
 • 2500 zł / miesiąc mieszkanie trzy osoby (dostępne tylko w Mysłowicach)

UWAGA!
* oferty pakietowe z gwarancją najniższej ceny są płatnymi z góry promocyjnymi ofertami bezzwrotnymi. 

Koszt upomnienia / wezwania do zapłaty 70,00 zł brutto.

Koszt odwołania rezerwacji – również poprzez nie pojawienie się w obiekcie – to cena za pierwszą dobę dla odwołanej rezerwacji.

Cennik ważny od 1.06.2022 r.

Noclegi Zabrze – kontakt

Nasza recepcja czynna jest 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu – telefon kontaktowy +48 730 99 99 55 lub +48 32 445 71 00 – udzielimy wszystkich potrzebnych informacji