Z myślą o osobach, które przyjeżdżają na Górny Śląsk do pracy, przygotowaliśmy komfortową bazę noclegową. Sieć hosteli mPark oferuje wygodne pokoje pracownicze w niskiej cenie m.in. w Sosnowcu i Katowicach. Rezerwacja pobytu dostępna jest zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm. Na terenie obiektów znajdują się kwatery jedno-, dwu- i trzyosobowe. Co proponujemy?

Tanie noclegi pracownicze — Katowice, Sosnowiec, Mysłowice

Hotele przystosowane są dla osób, które poszukują kwater pracowniczych na dłuższy czas np. w Mysłowicach. Dla tych Gości przygotowaliśmy tanie noclegi w atrakcyjnych cenach za dobę.

W ramach usług zapewniamy dostęp do:

  • doskonale wyposażonej kuchni, 
  • jadalni, 
  • węzła sanitarnego, 
  • pralki. 

Dzięki tym rozwiązaniom każdy może poczuć się prawie jak w domu. Dodatkowo każdy pokój jest codziennie sprzątany przez ekipę hotelową.

Hostele mPark zyskały zaufanie wśród dotychczasowych Klientów, w tym turystów. Dla tych ostatnich tanie noclegi w Sosnowcu, czy Katowicach mogą być świetną bazą wypadową. W ramach udogodnień w niektórych lokalizacjach mamy także własne sklepy, w których można kupić artykuły spożywcze, w tym gotowe obiady.

Wygodna kwatera pracownicza z lodówką

Na naszych Gości czekają świetnie wyposażone kwatery pracownicze z czystą pościelą. W pokoju oprócz wygodnych łóżek znajduje się m.in.:

  • lodówka, 
  • czajnik bezprzewodowy, 
  • TV kablowa lub cyfrowa. 

W takich warunkach można wypocząć po całym dniu pracy lub zwiedzania okolicy.

Jesteśmy otwarci na Klientów z Polski i zagranicy, w tym z Ukrainy. Recepcje w hostelach mPark są czynne w systemie 24/7, w związku z czym można bukować tanie noclegi w każdej chwili.

Pokoje i mieszkania pracownicze — Mysłowice

Oprócz standardowych pokoi pracowniczych w Mysłowicach oferujemy samodzielne, tanie kwatery. Mieszkania te przeznaczamy dla 1 osoby bądź 2-3 osób. Lokale te są wyremontowane, czyste i przygotowane do wynajęcia na dłuższy czas.
W wybranych hotelach możemy zaproponować również kwatery w wariancie LUX z prywatną sauną w cenie. Wysokość stawki uzależniona jest od ilości noclegów i Gości w pokoju. O szczegóły prosimy pytać w konkretnych lokalizacjach. Ciekawą opcją jest tani pakiet pracowniczy na pobyt do 30 dni. Opłatę za tę usługę należy wnieść z góry, a w przypadku rezygnacji potrącana jest równowartość za jedną dobę. Dużą zaletą tego wariantu najmu jest niska cena za nocleg.

Hostele mPark — dla pracujących i zwiedzających Sosnowiec, Katowice i Mysłowice

Wychodząc naprzeciw różnym potrzebom wielu Klientów, stworzyliśmy sieć hosteli mPark. W naszych obiektach poczują się Państwo komfortowo i bezpiecznie. Dbamy o czystość pomieszczeń i przyjazną obsługę Gości hotelowych. Tanie noclegi pracownicze przystosowane są do mieszkania przez miesiąc lub dłużej. Staramy się, aby zarówno w pokojach, jak i na terenie całego obiektu panował porządek. Wszystko po to, by przyjezdni czuli się dobrze i mogli odpoczywać po całodziennej aktywności.

Jeśli zainteresowała Państwa oferta zamieszkania w kwaterze pracowniczej w m.in. Sosnowcu, Katowicach czy Mysłowicach, to zapraszamy do mPark! Czekamy na Państwa przyjazd!